Apmokėjimas

Apmokėti už užsakytas prekes galite banko pavedimu, internetine bankininkyste (tarpininkaujant Paysera) arba per PayPal.

Atsiskaitant banko pavedimu:

 1. Užsisakius prekes mūsų interneto svetainėje, Jūsų nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas laiškas.
 2. Šiame laiške yra visa reikalinga informacija apmokėti už prekes banko pavedimu: gavėjo pavadinimas, sąskaitos numeris, taip pat užsakymo numeris, kurį nurodykite mokėjimo paskirtyje (pvz., “#9999”):
  Duomenys, reikalingi banko pavedimui:
  Gavėjas: Ignas Kareckas
  Sąskaitos numeris: LT08 7044 0000 0464 5190
  Bankas: SEB Bankas
 3. Internetu arba Jums patogiame banko skyriuje atlikite pavedimą eurais, užsakymas bus pradėtas vykdyti pinigams patekus į mūsų sąskaitą.

Atsiskaitant per internetinę bankininkystę:

 1. Kai išsirenkate prekes, kurias norite pirkti, eikite į savo krepšelį ir spauskite mėlyną mygtuką apačioje “Apmokėjimas”, kuris Jus nukreips į apmokėjimo puslapį.
 2. Puslapyje “Apmokėjimas” užpildykite duomenis apie save (Vardas, Pavardė, Adresas, Pastabos), tuomet apačioje pasirinkite “Mokėti internetine bankininkyste” (su “Paysera” logotipu) ir spauskite mygtuką “Apmokėti”.
 3. Jus nukreips į apmokėjimo puslapį, kuriame matysite bankų pavadinimus, kuriais galima atsiskaityti. Išsirinkite savąjį banką, spauskite ant jo, ir Jus nukreips į Jūsų banko elektroninės bankininkystės puslapį, kur prisijungę galėsite įvykdyti mokėjimą. Gavę Jūsų apmokėjimą (paprastai tai trunka kelias minutes), prekes išsiųsime jau kitą darbo dieną.

Mūsų sąskaitos duomenys pateikiami ir čia:
Gavėjas: Ignas Kareckas
Sąskaitos numeris: LT08 7044 0000 0464 5190
Bankas: SEB Bankas
Įmokos kodas: Jums bus suteiktas unikalus užsakymo ID numeris