nackte frauen hei? bang society singles fuerstenwalde deutschland gay or european quiz bekanntschaften schwerte germany singles dating app

Apmokėjimas

Apmokėti už užsakytas prekes galite banko pavedimu, internetine bankininkyste (tarpininkaujant Paysera) arba per PayPal.

Atsiskaitant banko pavedimu:

 1. Užsisakius prekes mūsų interneto svetainėje, Jūsų nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas laiškas.
 2. Šiame laiške yra visa reikalinga informacija apmokėti už prekes banko pavedimu: gavėjo pavadinimas, sąskaitos numeris, taip pat užsakymo numeris, kurį nurodykite mokėjimo paskirtyje (pvz., „#9999”):
  Duomenys, reikalingi banko pavedimui:
  Gavėjas: Ignas Kareckas
  Sąskaitos numeris: LT08 7044 0000 0464 5190
  Bankas: SEB Bankas
 3. Internetu arba Jums patogiame banko skyriuje atlikite pavedimą eurais, užsakymas bus pradėtas vykdyti pinigams patekus į mūsų sąskaitą.

Atsiskaitant per internetinę bankininkystę:

 1. Kai išsirenkate prekes, kurias norite pirkti, eikite į savo krepšelį ir spauskite mėlyną mygtuką apačioje „Apmokėjimas”, kuris Jus nukreips į apmokėjimo puslapį.
 2. Puslapyje „Apmokėjimas” užpildykite duomenis apie save (Vardas, Pavardė, Adresas, Pastabos), tuomet apačioje pasirinkite „Mokėti internetine bankininkyste” (su „Paysera” logotipu) ir spauskite mygtuką „Apmokėti”.
 3. Jus nukreips į apmokėjimo puslapį, kuriame matysite bankų pavadinimus, kuriais galima atsiskaityti. Išsirinkite savąjį banką, spauskite ant jo, ir Jus nukreips į Jūsų banko elektroninės bankininkystės puslapį, kur prisijungę galėsite įvykdyti mokėjimą. Gavę Jūsų apmokėjimą (paprastai tai trunka kelias minutes), prekes išsiųsime jau kitą darbo dieną.

Mūsų sąskaitos duomenys pateikiami ir čia:
Gavėjas: Ignas Kareckas
Sąskaitos numeris: LT08 7044 0000 0464 5190
Bankas: SEB Bankas
Įmokos kodas: Jums bus suteiktas unikalus užsakymo ID numeris